وازدن

۱

وقتی که دختر خوشگلی را می بينم و ازش خواهش می کنم: " مهربان باش و باهام بيا"٫ و بی هيچ کلمه ای از کنارم می گذرد٫مقصودش اينست:

"تو دوکی بلند آوازه نيستی٫ آمريکايی درشت پيکری با قامت سرخ پوست ها نيستی٫با چشمهای هم ترازِ انديشناک و پوستی سخت گشته بر اثر هوای دشتها و رودهايی که در ميان شان روان اند٫تو هرگز به هفت دريا سفر نکرده ای و از رويشان نگذشته ای٫هرکجا که می خواهند باشند٫من نميدانم کجا.پس لطفا بگو ببينم: چرا دختر خوشگلی مثل من بايد با تو يبايد؟"

"فراموش می کنی که هيچ اتومبيلی در خيابان تو را به گردش نمی برد؛هيچ آقايی را نمی بينم که در نيم دايره ای نزديک همراهی ات کند٫در حالی که از پشت بر دامنت فشار وارد نياورد و روی سرت دعای خير بخواند؛پستانهايت در سينه بندت سفت بسته شده٫ولی رانها و کپلت جبران آن قيد و بند را می کنند؛تو لباسِ تافته ای با دامن پليسه به تن داری٫از آن نوعی که پارسال پاييز همه مان را دلشاد کرد٫ و با اين همه گاهگاه لبخند می زنی و خطرِِ مرگبار را دعوت می کنی."

"آره٫ما هردو بر حقيم٫وبرای آنکه از حقانيتمان آگاهی پايدار نيابيم٫ بهتر نيست هر کدام از راه جداگانه به خانه اش برود؟"

Rejection از فرانتس کافکا

۲

۴ کار انيميشن از Bruno Bozzetto با نامهای "Olympics" ٫ "Europe & Italy" ٫ "Yes & No" و "Adam"  را در اين آدرس ها ببينيد.

۳

سخنرانی پيمان سلطانی پيرامون موسيقی پست مدرن در جشنواره ی تابستانی دانشگاه اميرکبير را می توانيد در اين آدرس مطالعه بفرماييد.

/ 5 نظر / 12 بازدید
ايات شيطانی

برای اگاهی از دروغهای محمد و اسلام به وبلاگ ما بياييد

نگار

اينم حرفيه!!!

لیلا

چرا بهتره ! راستی چه عجب آپديت کردی !

اطلاعيه‌دفتر بيت مقام عظمای مرده‌شوی« غسالخانه»

«انا لله و انا اليه راجعون » مومنان و مومنات العزيز توجه فرماييد : طبق آخرين اخبار واصله جناب عزراييل پروتکل الحاقی منع ساخت و گسترش سلاح کشتار جمع را در حضور جمعی از آدمکشهای حرفه‌ای امضاء نموده‌اند . به همين مناسب از سوی دفتر بيت مقام معظم مرده‌شوی ۳۶۵ روز عزای عمومی اعلام می‌گردد.سخنران اول حضرت سلاخ (ع) مداحان حاج‌آقا گورکن. حاج‌آقا مرده‌عوضی حاج‌آقا مرده‌قالتاقيان. برنامه‌ها روزهای آتی متعاقبا اعلام می‌گردد.

حمید

سلام نوید جان.شما اینجوری حال میکنی ما هم اونجوری.خواستی سر بزن.مطمئن باش ضرر نمیکنی.اسکریپتِ.به دردِ بلاگت میخورِ.چیزای قشنگی داریم.منتظرم